Zoek in de collectie
Elk veld
Onderwerp
Personen
Vervaardiger
Materiaal
Datering
EN
NIET
OF
Elk veld
Onderwerp
Personen
Vervaardiger
Materiaal
Datering
EN
NIET
OF
Elk veld
Onderwerp
Personen
Vervaardiger
Materiaal
Datering
EN
NIET
OF
Elk veld
Onderwerp
Personen
Vervaardiger
Materiaal
Datering
Zoeken
Wissen
3
Resultaten
Geavanceerd zoeken
M014840, boek, Jenny E. Wesly, 1996
M014699, boek, Elias (Elie) Smalhout, 1918-04
M014698, boek, Elias (Elie) Smalhout, 1918-04
Filter resultaten
Deelcollectie
sorteer op:
naam
resultaat
Museumcollectie (3)
Objectsoort
sorteer op:
naam
resultaat
aquarel (128)
tijdschriftillustratie (24)
vrije grafiek (24)
vrije tekening (23)
ontwerptekening (18)
affiche (7)
schilderij (6)
beeld (3)
boek (3)
politieke prent (3)
boekomslag (1)
houtblok (1)
pasteltekening (1)
programma (1)
reclamedrukwerk (1)
tekening (1)
Maker
sorteer op:
naam
resultaat
Electrische Drukkerij Vooruitgang (2)
Ontwikkeling, N.V. (2)
Smalhout, Elias (Elie) (1889-1939) (2)
Wesly, Jenny E. (1948-2016) (1)
Plaats
sorteer op:
naam
resultaat
Amsterdam & Nederland (3)
Nederland (3)
Amsterdam (1)
Landsberg am Lech & Duitsland (1)
Onderwerp
sorteer op:
naam
resultaat
boekillustratie (9)
geschiedenis (9)
titelgravure (5)
1675=1700 (4)
Amsterdam (4)
sefardische liturgie (3)
1700=1800 (2)
Nederland (2)
arbeiders (2)
halacha (2)
liederenbundel (2)
socialisme (2)
strijdlied (2)
tempel (2)
1725=1750 (1)
Ark van Noach (1)
Arnhem (1)
Blauwe Schuit, De (1)
EL AL (1)
Halberstadt (1)
Hamburg (1)
Israël (1)
Jiddisj (1)
Jom Kipoer (1)
Leusden-bijbel (1)
Maastricht (1)
Maison de Bonneterie (firma) (1)
Ned. Isr. Jongensweeshuis (Amsterdam) (1)
Psalmen (1)
Rokin (1)
Rosj Hasjana (1)
Sjoelchan Aroech (1)
Talmidei Tsadiek (1)
Tempel van Salomo (1)
Tweede Wereldoorlog (1)
Vita Israel collectie (1)
administratie (1)
asjkenazische liturgie (1)
bevrijding (1)
bijbelvertaling (1)
chassidische legenden (1)
deken (beddengoed) (1)
ex libris (1)
fotografie (1)
gebruiken (1)
geldhandel (1)
girorekening (1)
jaartijd (1)
jodenvervolging (1)
jongensweeshuis (1)
Materiaal
sorteer op:
naam
resultaat
papier (3)
metaal (2)
inkt (1)
karton (1)
pastelkrijt (1)
pe-papier (1)
potlood (1)
verf (1)
Techniek
sorteer op:
naam
resultaat
getekend (3)
gedrukt (2)
gebonden (1)
gefotografeerd (1)
geschilderd (1)
geschreven (1)
Locaties van het JCK
Contact
Adressen en route
Koop nu tickets
Steun het JCK
Blijf op de hoogte